borsaci kimdir...
         borsaci imkb nin ilk kurulduğu yıllardan beri etrafında olan biridir. daha ODTU işletmede okuduğu ve master yaptığı yıllarda sermaye piyasası ile ilgilenmiş ve 4. vakıf han bankerlerinden kağıt alıp satmaya başlamış, daha sonraları imkb nin kurulması ile bu piyasanın içinde yerini almıştır. 1989-1990 yıllarında tahta sisteminin ve tabi ki iletişim aygıtlarının ( nerede o zamanlar şimdiki telefonlar...) tüm zorlukları içinde icraisanat etmiş,  devalüasyon, körfez savaşı, döviz ve soroz krizleri yaşamış, bütün bunlardan sonra hala meslekte olan biridir.
( I am still standing, yıkılmadım ayaktayım, yani...)
        borsaci hobileri olan biridir.çevrecidir, hayvanları bitkileri sever, bunlardan evinde bolca vardır. astronomi ve astrofizik ile ilgilenir, gecelerini teleskop başında geçirdiği çok olmuştur. grafik sanatlar, özellikle fotografçılık,bilgisayar, sanal gerçeklik, 3d animasyonla uğraşır. çağın iletişim aracı internet de vazgeçemediği tutkularındandır. bu nedenledir ki bu siteyi açmak ve deneyimlerini diğer yatırımcılarla paylaşmak gereğini duymuştur.
        borsaci mecburen teknik analiz ( borsa falı..), temel analiz ( kimin umurunda..), tahta okuma ( 10 dakikalık yatırımcının ne halt etmekte olduğu bilgisi..), tüyo izleme ( spekülatörün küçük yatırımcı mağdur etme ağı..), bilir ve tüm bu bilgi ve beceri ile donanmış olmakla birlikte bunca yıldır hala borsa zengini olamamıştır. herkezin bildiği bir laf vardır, bir işi beceren yapar, beceremeyen hocası olur... derler, borsaci da böyle yapmaya karar vermiştir, bu sitenin bir amacı da budur... 

 

anasayfa